Novinky

11. 9. 2010 - Speciální výstava VOK - Velká Býteš (CZ) rozhodčí: Petr Buba (CZ)

Agra Grey Eminence – pracovní třída – VÝBORNÁ 1, CAC !!! Agra nastoupila do třídy s dalšími 15ti fenkami, byla nejmladší účastnicí, přesto dokázala obhájit své kvality, a tuto nejobsazenější třídu vyhrála!

Páníček nás doma pochválil, pohárek se líbil, ale shodli jsme se na tom, že mnohem důležitější než pohárek je to, jestli bude dohledávat a nosit kačenky :).

Výstava se mi moc líbila, pan rozhodčí Buba byl báječný rozhodčí, typický show man :)), dokázal bavit koronu přihlížejících i samotné handlery..tedy pokud měli ještě po několika uběhnutých kolečkách mozek připravený na příjem jeho žertů. Vynikající hláška ´hlavu nahoru, nenechte ho pást, není to ovce´ mluví za vše. Opravdu jsem si tuto výstavu užila, hlavně díky tomuto rozhodčímu. Dokázal zaujmout diváky, kteří se nemuseli pouze domýšlet, proč rozhoduje tak jak rozhoduje, své názory veřejně prezentoval. Jako správný rozhodčí přikládal obrovskou váhu pohybu, a tak jsme běhali a běhali a běhali… Takových rozhodčích více!

Na výstavě jsem potkala ´staré´ známé – Danielu s Miou a Zuzku s Ašem – kolegyně z výcvikového tábora. Také zde měla výstavní premiéru Agry ´Béčková´ sestra Basta, která skončila na prvním místě v dorostu :), gratulujeme holčičce! Děkujeme všem kamarádům a známým za příjemně strávený den. Současně jsme prošly výběrem do chovu a Agra se nyní stala ´kandidátem chovu´.

Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC Agra Grey Emimenence - special Show 2010 - working clas - excellent 1, CAC

4. 9. 2010 - Premiéra naší výmaří slečny na honu na kachny divoké

V září začala lovecká sezona, a tak Agra s páníkem v sobotu poprvé vyrazila na hon na kačenky. Protože já jsem jela spolu s našima staffíma holkama na víkend plný výstav (v sobotu Speciální výstava ČR, v neděli Joe Mallen Memorial – club show AT), byla to premiéra mnou těžce očekávaná. Asi něco jako poslat dítě poprvé do tanečních :). Agra s Jarouškem tuto akci zvládli i beze mě (jak jsme očekávali :). Holčička se snažila, a protože víme, že trénink dělá mistra, chystám se na další hon, kde budeme pilovat…


Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!