Novinky

6. 3. 2011 - První coursing

Protože hledáme stále nové a zajímavé způsoby čím naše holky unavit, nemohli jsme nechat bez povšimnutí trénink coursingu v Otrokovicích. Naše Ch. Jch. Wolf Lady Fransimo Bohemia má složenou závodní licenci, ale v současné době je březí, a tak nastala skvělá příležitost, vyzkoušet tuhle zábavu s našimi mladšími – Ch. Jch. Bloody Mary MORAVIA LORD (SBT) a fenkou Agra Grey Eminence (VOK). Obě jsou v oblasti coursingu naprostí začátečníci.

Márinčin první běh byl trošku fraška :), holčička nepochopila co se po ní chce, a nějaký igelit ji vůbec nezajímal..takže se trošinku proběhla i panička :). Agra je blázen, šílenec naprostý..takže u té jsme sázeli vysoko. A opravdu, holčička nezklamala. Druhý běh Márinka vynechala, a Agra si dala druhý běh v páru s kamarádkou Bruk. Holkám to spolu moc slušelo! (i když fotit dvě šedé šmouhy na šedém pozadí opravdu nic moc :) ). Třetí běh jsem zvolila Mary, Agru, Bruk a do čtveřice se k nim přidal i hovík Karo. Agra samozřejmě nezklamala, a Márinka, když viděla že se jedná o hromadnou zábavu se dala strhnout natolik, že na závěr i killovala. Účast pejsků byla příjemně komorní, a tak jsme za dvě hodinky mohli domů.
Děkujeme Barči za organizaci, a já děkuji Lukášovi s Bruk a Míšovi s Enou za pomoc s našimi bláznivkami :). Pořádně jsme promrzli, ale bylo to moc fajn!
Více fotek fotogalerie Moravia Lord.

Agra Grey Eminence - coursing2011 Agra Grey Eminence - coursing2011 Agra Grey Eminence - coursing2011 Agra Grey Eminence - coursing2011Agra Grey Eminence-coursing 3/2011 Agra Grey Eminence - coursing2011Agra Grey Eminence-coursing 3/2011 Agra Grey Eminence - coursing2011
Bloody Mary ML - coursing 3/2011Bloody Mary ML-coursing 3/2011 Bloody Mary ML-coursing 3/2011 Bloody Mary ML-coursing 3/2011 Bloody Mary ML-coursing 3/2011
4. 3. 2011 - Dnes slaví naše šedivá ´koza´ už své 2. narozeniny!

Člověk by neřekl jak ten čas letí.. naše kdysi maličká šedivá myšička s modrýma očima vyrostla v pěknou psí dámu – v jejím případě na dospívání do dámy ještě čekáme – stále je to to bláznivé šedivé torpédo, šmouha, která se zastaví jen ve chvíli naprostého vyčerpání :). Přesto – či právě proto – tě Agro naše bláznivá máme rádi!
Agra štěně Agra štěně Agra štěně Agra štěně


Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!