Novinky

24. 6. 2012 - Nové fotografie našich výmařat :)

Naše šedivé myšky už mají 5 týdnů, a tak bylo na čase jejich růst pro vás, návštěvníky našeho webu, pořádně zdokumentovat. Jedná se o nádherná, temperamentní štěňátka, která rostou jako z vody.

Štěňata jsou načipována a mají základní očkování, další přeočkování je čeká cca dne 27.7.2012. Jsou 2× odčerveni.

Prckové dnes byli prohlédnuti veterinářem, a všechna jsou v naprostém pořádku. Všechna štěňátka mají nůžkový skus, žádné z nich nemá kýlu a všichni čtyři pejsci mají sestouplá varlátka :)

Nelehkého úkolu zdokumentovat naše prcky se zhostila na výbornou moje kamarádka Zuzka Jašková. Díky!

Amira Moravia Lord litter A Adora Moravia Lord litter A Arwen Moravia Lord litter A Arena Moravia Lord litter A Aragorn Moravia Lord litter A Amaroun Moravia Lord litter A Akord Moravia Lord litter A Armagedon Moravia Lord litter A
 5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A  5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A  5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A  5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A  5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A  5 week old Moravia Lord litter A 5 week old Moravia Lord litter A
více »
20. 6. 2012 - Nové fotografie našich výmařích štěňátek

Naše krásné výmařátka už mají 4 týdny, a protože se počasí umoudřilo, užívají si slunečných dní ve své venkovní ohrádce. Přinášíme vám jednotlivé profilové fotky prcků. Bohužel příliš sluníčka ovlivnilo kvalitu některých fotografií, co nejdříve napravíme :)
Profilovou fotečku Amarouna dodáme co nejdříve, chlapeček odmítl spolupracovat, je to úžasný temperamentní pejsek, a jeho temperament byl dnes trošku na škodu. 

Adora Moravia Lord litter A Amira Moravia Lord litter A Arwen Weimaraner Moravia Lord litter A Arena Moravia Lord litter A Aragorn Moravia Lord litter A Armagedon Moravia Lord litter A Akord Moravia Lord litter A
13. 6. 2012 - První příkrm a první hry našich štěňat plemene výmarský ohař

Štěňátka jsou zase o něco větší, v sobotu měli tři týdny, a protože je jich opravdu hodně, bylo na čase mamině Agře trošku s živením té smečky malých upírků pomoci. Štěňata jsou opravdu úžasně temperamentní a zvídavá a tak téměř okamžitě pochopila, co mají s tou dobrotou v misce dělat :). Nejtěžší bylo udržet maminu Agru Grey Eminence z dosahu, protože měla potřebu štěníkům jejich baštu ujídat.

A protože už jsou prckové dost velcí na hry, přikoupili jsme jim další hračky..o spoustu předchozích přišli, protože jejich máma je sice velká holka..ale hraje si taky ráda :) a hračky konstruované pro štěňátka nevydrží nápor dospělých zubů :). Počasí venku stále není nakloněno tomu, vynést štěňátka výmarů ven, a tak společnými silami pracují na likvidaci porodní bedny.

Rodiče mají skvělé temperamentní, ale velmi přátelské, naprosto neagresivní povahy. Oba jsou aktivně využívání v myslivecké praxi, přesto štěňátka budou vhodná nejen na práci, ale také jako báječný společník. Budou plně socializovaná (vyrůstají ve smečce, která zahrnuje nejen jejich mámu, ale také dvě další dospělé feny), zvyklá na děti (od věku 1 roku po téměř dospělce), očkovaná, odčervená, s EU pasem a čipem.

3 tyden 3 tyden 3 tyden 3 tyden 3 tyden 3 tyden

7. 6. 2012 - Nové fotografie našich štěňat výmarského ohaře

Štěňátka našich výmaráčků už mají 19 dní, mají za sebou první odčervení, první stříhání drápků a první pobyt na sluníčku. Venku je hlídala celá naše smečka čítající mámu Agru Grey Eminence (VOK) a stafíky Wolf Lady Fransimo Bohemia, její dceru Bloody Mary Moravia Lord a pro změnu jejího syna Easy Rider Moravia Lord :). Výmařátka rostou jako z vody, o svá práva se umí hlasitě dožadovat. Začínají štěkat, ňufat a kňourat, vzájemně se ožužlávají a zakouší první vítězství a prohry v sourozeneckých šarvátkách. Ti z nichž, jež mají kupírovaný proutek jej mají krásně zahojený. Od tří týdnů začneme s dokrmováním a dokončíme venku jejich výběh. Myslím že i jejich máma Agra se těší, až bude moci trávit den opět venku :).

Weimaraner 19 days old puppies Weimaraner 19 days old puppies Weimaraner 19 days old puppies Arena Weimaraner 19 days old puppies Amira Weimaraner 19 days old puppies Weimaraner 19 days old puppies The guard / hlídači Weimaraner Moravia Lord litter A 

Agra Grey Eminence – matka – je šampionkou Slovenské republiky, čekatelkou šampiona CZ (CAC z Klubové výstavy), čekatelkou šampiona Polska. Má složeny ZV I. cena 225/228 bodů, PZ I. cena a Speciální zkoušky vodní práce II. cena. Také má složenu zkoušku sportovní kynologie ZZO. Oficiální test DKK a DLK s výsledky 0/0.


Otec import z Velké Británie – Silvestre Romulus (Robin) je čekatel šampiona České republiky a Německa. Zkoušky: ZV I. cena 225/228 bodů, PZ (CACT) I. cena 288/300 bodů, VZ I. cena 448/500 bodů

Silvestre Romulus – profil.


Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!