Novinky

30. 7. 2012 - Informace o našich odchováncích z jejich nových domovů

Dnes jsme dostali krásný e-mail od majitelů pejska Armagedon Moravia Lord, domácky zvaný Don.

"Dobrý den!

Pejsek nám dělá radost, s ostatníma pejskama se velice dobře zžil, roste doslova před očima a jsme rádi, že ho máme. První dva dny byl trošku zakřiknutý, zřejmě změnou prostředí a odloučením od mámy, ale od té doby neustále vymýšli rošťárny. V příloze zasílám nějaké fotky a samozřejmě pošleme další."

Z takových zpráv máme obrovskou radost, děkujeme páníčkům!

Armagedon Moravia Lord new home Armagedon Moravia Lord new home

Dnes jsme také obdrželi fotečky fenečky Adora Moravia Lord, která žije obklopena dětmi. Fotky jsou sice menších rozměrů, ale i tak je vidět, že Dorotka je milovaná a opečovávaná holčička. Děkujeme mladým paničkám za lásku, kterou Dorotce dávají :)

Adora Moravia Lord new home Adora Moravia Lord new home Adora Moravia Lord new home Adora Moravia Lord new home Adora Moravia Lord new home
29. 7. 2012 - Krásná fotečka z domova fenky Areny

Máme krásnou fotografii fenky jménem Arena Moravia Lord, žijící na Slovensku. Na foto s páníčkem. Je vidět, že si skvěle rozumějí :).

Arena Moravia Lord new home
28. 7. 2012 - Fotečka pejska Akord Moravia Lord z nového domova

Všechna štěňátka výmařátek z naší chovatelské stanice již žijí u svých nových rodin. Děkujeme všem za zprávy o tom, jak vás vaši prckové zlobí (trošinku) a jak jsou úžasní (hodně :)) ).

Dnes vám přinášíme fotečku pejska Akord Moravia Lord, který žije v Ostravě. Na foto s kamarádem, příslušníkem rodiny, bernským salašnickým psem. Je vidět, že Akord netrpí zbytečným ostychem :))

Akord Moravia Lord new home
22. 7. 2012 - Všechna štěňátka výmarů v naší chovatelské stanici mají nové majitele!

V současné chvíli jsou všechna štěňátka Výmarských ohařů z našeho ‚A‘ vrhu rezervována, či prodána. Sedm z osmi je již u nových majitelů, poslední kluk nás opustí příští týden. Bude tu smutno..ale víme, že jsme našim pupíkům našli ty nejlepší majitele! Moc vám všem děkujeme za péči a lásku, kterou naším výmařím raráškům dáváte!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ŠTĚŇÁTKA VÝMARŮ K ODBĚRU NÁS KONTAKTUJTE, VÍME KDE MAJÍ MIMINKA!

19. 7. 2012 - Přinášíme vám nové fotečky našich dvou fešáků v 8mi týdnech

Šest z osmi štěňátek již odešlo do svých nových domovů. Rozjeli se do všech koutů republiky, jedna fenečka i na Slovensko. Doma je u nás najednou jakoby smutno a ticho :). Všichni naši odchovánci našli báječné majitele, a my věříme, že i tito majitelé našli báječné pejsky :).

Na foto vidíte ještě dva – nyní 8mi týdenní – pejsky. Oba jsou úžasní rošťáci, naplno se již projevují jejich povaha a temperament.

Armagedon Moravia Lord 8 week old Pejsek Armagedon Moravia Lord je velmi temperamentní, již nyní s velkým zájmem o zvěř. Trochu solitér, přesto přátelský a kontaktní. Pejsek má zkrácený proutek a maličkou náprsenku (0,5cm x 2 cm).

Akord Moravia Lord 8 week old Pejsek Akord Moravia Lord je jedním slovem úžasný :). Mazlivý, kontaktní, člověku splní co mu vidí na očích, přesto mu temperament nechybí, ale proti bráškovi je to učiněný beránek. Pejsek je nádherný, s veškerými předpoklady k výstavám i k výcviku.

Více informací o našich štěňátkách

Akord + Armagedon Moravia Lord 8 week old Akord + Armagedon Moravia Lord 8 week old Akord + Armagedon Moravia Lord 8 week old Akord + Armagedon Moravia Lord 8 week old
18. 7. 2012 - Amira Moravia Lord u své nové majitelky

Fenečka Amira Moravia Lord našla báječnou majitelku, která jí poskytne spoustu vyžití. Fenečka bydlí v Brně, a s paničkou Anetou řádí, jakoby se znaly odjakživa :).

Díky za rozverné fotografie :)

Amira Moravia Lord  week old Amira Moravia Lord  week old Amira Moravia Lord  week old Amira Moravia Lord  week old
15. 7. 2012 - Fotečky výmařátek ve věku 7 týdnů

Do nových domovů už odešla většina štěňátek. Protože v posledních dnech počasí nebylo nakloněno focení, přinášíme vám fotečky až z dnešního dne, kdy se venku ukázalo i sluníčko. Na fotografiích můžete vidět fenečku Amira Moravia Lord (která odchází do nového domova zítra), pejska Aragorn Moravia Lord (který je u nových majitelů ode dneška) a pejsky Akord Moravia Lord (dlouhý proutek) a Armagedon Moravia Lord (zkrácený proutek).

Na fotografiích máte možnost vidět, jakým způsobem u nás štěňátka žijí..zakládáme si na tom, že štěňátka od nás odcházejí do nových domovů skvěle socializovaná a vymazlená, žijí ve smečce všech našich fen a jsou s námi v co nejtěsnějším kontaktu. Štěňátka a naše děti vyrůstají společně a proto mají skvělý start do života.

7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner 7 week old A litter Weimaraner

Více informací o našich štěňátkách

12. 7. 2012 - Fenečka Arwen neboli Ejbi v novém domově

Obdrželi jsme fotky z nového domova fenky Arwen Moravia Lord, domácím jménem ‚Ejbi‘.

Jak je z fotek patrné, Ejbi se s novou rodinou ihned sžila, za kamarádku má 6ti letou fenku výmarského ohaře, takže jistě nemá důvod smutnit po mámě.

Za krásné fotky děkuji majiteli Tomáši s rodinou!

Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord Arwen Moravia Lord

Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!