Novinky

24. 12. 2012 - Krmení zvířátek na Štědrý den

Jako každoročně, i letos jdeme na Štědrý den dopoledne nakrmit zvířátka u nás v honitbě. Asistuje nám u toho naše výmarka Agra Grey Eminence a staffinka Bully For You Top Banana. Bully je zatím 4 měsíční štěňátko, ale začínáme se pomaličku připravovat na lovecký výcvik. Snad se nám plány vydaří :).

Přestože přišla obleva, holky se vylítaly, vše očuchaly a zkontrolovaly kvalitu a chuť předkládaných dobrůtek pro zvířátka :).

Přejeme (si), aby měla i zvěř vánoce, aby ji nerušili nezodpovědní majitelé psů…

23. 12. 2012 - VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013

Všem návštěvníkům našich stránek, všem majitelům našich odchovánků, všem našim kamarádům..prostě všem lidem, se kterými nás spojuje láska ke psům všech plemen přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ, A ÚSPĚŠNÝ ROK 2013. 

PF 2013

PF 2013

13. 12. 2012 - Naše Agra a sníh

Nějakou dobu se u nás zdánlivě nic nedělo..opak je ale pravdou, s Agrou jsme plně využívali dobu honu na divokou kachnu. Každou středu a sobotu se Agra s páníčkem vydávali na kačeny. Jedná se již o třetí sezonu, kdy je naše kozena lovecky využitelná (jak to letí!). Bohužel z těchto akcí nemáme fotografie..selhala technika a nějakou dobu jsme byli bez přístroje..to je ale již minulost, a tak vám nyní konečně přinášíme nové fotky, nyní již rovnou téměř předvánoční.

Agruše má obrovskou radost ze života a miluje vše, co jí život přinese, a proto se dokáže nadchnout pro každou věc, a sníh miluje obzvlášť :) .

10. 12. 2012 - Fotečky Areny ze Slovenska

Jakub nám poslal pěkné fotky Areny. Arena jako jediná fenka z našeho vrhu ‚A‘ žije v zahraničí – na Slovensku :)).

Děkujeme Jakubovi za zprávy o naší holčičce a těšíme se na další.

4. 12. 2012 - Fotky Akorda v půl roce

Od Jirky, majitele pejska Akord Moravia Lord, jsme obdrželi pěkné fotky o které se s vámi rádi podělíme. Akord již váží 30 kilo a je to tedy kus chlapa :). Má nádhernou světlou srst a majitel je s ním nadmíru spokojen. Děkujeme za skvělé zprávy!


Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!