Vrh Aa - Rodiče

Krásná štěňátka plemene VÝMARSKÝ OHAŘ narozená 19.5.2012. Narodili se 4 pejsci a 4 fenky. Krásné stříbrné barvy, po skvělých temperamentních, ale přátelských a naprosto neagresivních rodičích. Vhodná jako společníci k aktivním lidem, či jako pracovní psi (rodiče využívání v myslivecké praxi), ale také k výstavám! Skvělý anglický rodokmen, matka šampionka, otec čekatel šampiona.

Všechna štěňátka z našeho vrhu 'A' mají nové majitele

Štěňátka jsou v době odběru očkovaná, odčervená, opatřená čipem a EU pasem. Prodej s kupní smlouvou. S novými majiteli uvítáme trvalý kontakt.

Rodiče: Ch. Agra Grey Eminence (ZV I. cena, PZ I. cena, SZVP II. cena, ZZO, DKK + DLK 0/0) a Silvestre Romulus (import GB) (ZV+PZ+VZ I. cena, CAC, r. CACIB, DKK 0/0).

Štěňátka jsou odchovávána v centru rodiny, plně socializovaná, zvyklá na ostatní psy a všechny členy rodiny včetně dětí.

Štěňátka obdrží základní chovatelský balíček, obsahující nový obojek, hračku a 2 kg granulí krmiva Imperial food Mum and Puppy, kterým jsou prckové spolu s jejich mámou u nás krmeni.

Silvestre Romulus

Silvestre Romulus

Silvestre Romulus - je čekatel šampiona České republiky, Slovenské republiky a Německa - 3xCAC, 2xr.CACIB. Zkoušky: ZV I. cena 225/228 bodů, PZ (CACT) I. cena 288/300 bodů, VZ I. cena 448/500 bodů. Čistá anglická krev, skvělý pracant a polař.

Jedná se o jeho teprve třetí krytí. Jedná se o spojení výborného exteriéru i pracovních vloh. Oba rodiče jsou aktivně využívání v myslivecké praxi!

více »

výstavní úspěchy

CH. Agra Grey Eminence

Agra Grey Eminence
Agra Grey Eminence - je šampionkou Slovenské republiky, čekatelkou šampiona CZ (CAC z Klubové výstavy), čekatelkou šampiona Polska. Má složeny ZV I. cena 225/228 bodů, PZ I. cena a Speciální zkoušky vodní práce II. cena. Také má složenu zkoušku sportovní kynologie ZZO. Je to velmi temperamentní, chuťová fena, rychlého a systematického hledání, dobrého nosu, skvělá aportérka, dobrá na vodě. Je pravidelně využívána v myslivecké praxi - především při lovu kačen.
LOVECKÝ VÝCVIK:
  • 18.4.2010 Jarní svod loveckých psů - MS Zlín - splněno. Soudcovská tabulka.
  • 1.5.2010 Zkoušky vloh ohařů - MS Pravčice - I. cena, nos 4 celkem 225 z 228 možných bodů - VÍTĚZ ZKOUŠEK Soudcovská tabulka.
  • 15.5.2010 Podzimní Zkoušky ohařů se zadáváním CACT - OMS Brno-venkov - I. cena, nos 4 celkem 254 z 300 možných bodů Soudcovská tabulka.
  • 7.8.2010 Speciální Zkoušky z vodní práce ohařů - OMS Prostějov, MS Otaslavice - II. cena, celkem 76 bodů

Od 15.5.2010 je tedy naše Agra Grey Eminence vedena ve stavu lovecky upotřebitelných psů - na vyhledání, dohledání, přinesení usmrcené, postřelené nebo jiným způsobem zraněné drobné zvěře.
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE:
  • 8.4.2012 Národní zkušební řád-zkouška ZZO - KK Zlín - 49 bodů - prospěla výborně
Agra žije žije u našich přátel od května 2013 více »

výstavní úspěchy

  • ŠAMPION SLOVENSKÉ REPUBLIKY, čekatel ŠAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY (CAC speciální výstava VOK), čekatel ŠAMPIONA POLSKA

Agra Grey Eminence
Pep.e a stafbulky
cs en
  • Stafordširský bulteriér
  • Výmarský ohař krátkosrstý
Petra Prokopová
okres Zlín
Česká republika

mail info@moravialord.cz
phone +420 777 811 749
Skype petra.videcka
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!